Kukající vlci Feeder Team

I levné může být kvalitní


Napsal Roman Srb    Pátek, 28. září 2007

I levné může být kvalitní

Není to tak dlouho kdy i já kupoval to nejlepší na trhu s vírou, že "dnes" budou brát ryby jako o život, pokud naházím do vody pár balíčků v hodnotě několik set korun. Naštěstí jsem poměrně rychle pochopil, že i s průměrnou vnadící směsí si mohu výborně zachytat pokud dodržím pár zásad jak krmení správně namíchat. Věřte nebo ne, drahé krmení z vás neudělá  toho nejlepšího rybáře. Dobře namíchaná směs je pouze jedna z řady dalších dovedností, které musí dobrý rybář ovládat.

Cílem mého povídání určitě není degradovat kvalitní vnadící směsi do role outsidera, naopak chci se podělit s kolegy rybáři o postupy jak “vytřískat” z nakoupených surovin co nejvíc. Zejména jde o to ,pochopit filozofii správného postupu míchání kterékoliv vnadící směsi bez rozdílu značky a ceny. Stále okolo sebe totiž vidím poměrně velké procento rybářů, kteří nemíchají krmení tak, aby fungovalo.

Traper je vhodné a ekonomické krmení
Hodně rybářů “chemiků” přeceňuje význam složení krmné směsi a přikládá jí až božský význam, což možná platí na rybářských závodech, ale naštěstí i zde stále častěji slýchávám názor, že udělat dobrý výsledek je zejména o něčem jiném než o složité chemii.

Většina rybářů si nemůže dovolit vyházet do vody svojí denní výplatu, a to mě přivedlo k myšlence sestavit receptury ze sortimentu, který bude ekonomicky dostupný drtivé většině rybářů.

Jednou ze značek které považuji za ekonomicky a kvalitativně vhodné krmení je značka TRAPER původem z Polska. Tato značka jednoznačně dokazuje, že co je kvalitní nemusí být současně nejdražší.

 

TOPlist